Kupno motorka z akumulatorem dla dziecka

Ostatnio mój synek podpatrzył u starszego kolegi zabawkę akumulatorową. Był to motorek, którym można było jeździć jak prawdziwym skuterem albo motocyklem, ale oczywiście był on dostosowany do potrzeb dziecka. Synek bardzo chciał, abym kupiła mu taką zabawkę, ale z początku nie była przekonana, czy to odpowiednia zabawka dla dziecka w jego wieku.

Potrzebowałam motorka z akumulatorem dla dziecka

motorki na akumulator dla dzieciUdałam się do sklepu z zabawkami, żeby zobaczyć czy znajdę takie pojazdy przeznaczone dla dzieci w wieku mojego syna. Okazało się, że nie miałam z tym żadnego problemu. Sprzedawczyni poleciła mi motorki na akumulator dla dzieci. Akumulator jest energooszczędny, dlatego koszt ładowania takiej zabawki jest o wiele niższy niż gdybym chciała kupować baterie do modeli z bateriami. Najlepiej jest wybrać motorek na czterech kołach, ponieważ zabawka jest bardziej stabilna, co jest ważne w przypadku pojazdów dla dzieci w wieku do siódmego roku życia. W końcu zdecydowałam się zakupić taki pojazd dla mojego dziecka. Synek był zachwycony zabawką, a ja muszę przyznać, że była ona bezpieczniejsza niż się spodziewałam. Posiadała ona podwójny system sterowania, dlatego gdyby dziecko chciało mi uciec zbyt szybko się rozpędzając, mogłam w każdej chwili wyłączyć zabawkę i zabrać mu sterowanie. Ważne były również dla mnie pasy bezpieczeństwa, którymi można było przypiąć dziecko do siodełka.

Dzięki temu miałam pewność, że podczas jazdy nie wychyli się on i nie wypadnie z pędzącej zabawki. Motorek posiadał regulowane siedzisko i oparcie, dzięki czemu można było w taki sposób przystosować zabawkę do wzrostu dziecka, aby nie miało ono żadnego problemu z kierowaniem nią podczas zabawy. Jestem bardzo zadowolona z tej zabawki, ponieważ synek z niej chętnie korzysta.