Krakowskie sale na szkolenia i zjazdy

Pomieszczenia, w których organizowane są wszelkiej maści kursy i zjazdy o charakterze edukacyjnym i rozwojowym nie muszą być oświetlonymi jarzeniówką nudnymi gmachami. Coraz więcej projektantów tego typu pomieszczeń użytkowych czerpie inspiracje ze światowych trendów, gdzie sale przypominają istne dzieła sztuki.

Szkolenie w przyjemnym otoczeniu

sale szkoleniowe KrakówZwolennicy prowadzenia kursów poza murami szkół czy uczelni mogą liczyć na szeroki wybór alternatywnych rozwiązań architektonicznych. Na południu Polski powstają projektowane przez absolwentów ASP przestrzenie użytkowe o oryginalnym, otwartym charakterze. Jeśli chodzi o sale szkoleniowe Kraków ma do zaproponowania nowatorskie rozwiązania. Coraz większa popularnością cieszą się tak zwane hale pod chmurką, które pomieszczą nawet do stu uczestników eventu. Sale są przeszklone, a za nimi rozpościera się widok na krakowskie Błonia. Kopułę stanowi rozsuwany automatycznie dach, który wraz z przezroczystymi ścianami tworzy otwartą całość. Każda z sal jest integralna częścią większego murowanego budynku, z którego odprowadzana jest kanalizacja, elektryczność i inne łącza. Ten typ przestrzeni docenią terapeuci, prowadzący seanse dla pacjentów oraz mówcy motywacyjni. Widok na łono natury zagwarantuje komfort przebywania w sali, naturalne oświetlenie, a także – za sprawą ruchomego zadaszenia – również świeże powietrze. Zimą wnętrze zapewni niezapomniane doznania. Sala jest ogrzewana w razie potrzeby, więc można w niej przebywać w chłodnej porze mając wrażenie obcowania z zimowym ogrodem.

W województwie małopolskim znajduje się obecnie wiele obiektów oferujących tego typu pomieszczenia, które doskonale sprawdzą się jako alternatywa dla typowo szkolnych obiektów. W takim otoczeniu lepiej przyswaja się wiedzę, a do tego doskonale odpoczywa nie męcząc oczu sztucznym oświetleniem.