Koszulki można zadrukować cyfrowo w dowolny wzór

 

Jeszcze do niedawna wykonywanie nadruków na koszulkach i bluzach wymagało posiadania specjalnego papieru, z którego później, za pomocą wysokiej temperatury i nacisku, przenosiło się wydruk na materiał. Technologia jednak poszła do przodu i dzisiaj drukarze mają do dyspozycji znacznie bardziej zaawansowane narzędzia.

Cyfrowe zadrukowanie koszulek pozwala wybrać dowolne wzory

profesjonalny druk cyfrowy na koszulkachPrzede wszystkim rewolucją było upowszechnienie się metody pozwalającej na bezpośredni druk na koszulkach. Dlaczego ta metoda ma tak wiele zalety? Pozwala ona znacznie skrócić czas, jaki będzie potrzebny na wykonanie pojedynczej koszulki z nadrukiem, a także da nam znacznie większe możliwości dotyczące tego, gdzie i jak będziemy drukować. Taki druk pozwoli nam nie tylko na wykonanie prostych napisów, ale też skomplikowanych, dobre zaprojektowanych wzorów, które posiadają wiele barw, cieni, a także półtony i przejścia, które są bardziej wymagające w drukowaniu. Jeżeli interesuje nas profesjonalny druk cyfrowy na koszulkach to warto zaufać drukarni posiadającej odpowiednie doświadczenie. Pozwoli nam to w pełni wykorzystywać potencjał, jaki drzemie w naszych pomysłach. Zadrukowane koszulki wykorzystać można na wiele różnych sposobów, na przykład do identyfikacji organizatorów różnych wydarzeń, co pozwoli na sprawne przeprowadzanie imprez masowych, zbiórek czy akcji charytatywnych.

Zainteresowanie takimi wydrukami, które wykonywane są bezpośrednio na materiale, a jednocześnie mają wszystkie zalety druku cyfrowego, jest obecnie bardzo wysokie. Farba na bazie rozpuszczalnika jest w stanie wgryźć się w materiał i połączyć z nim na stałe, dzięki czemu nawet wielokrotne pranie tych ciuchów nie sprawi, że wydruk zniknie. Takie drukowanie jest bardzo efektywne oraz proste.