Kosmetyki Logona strzałem w dziesiątkę

Niektóre kobiety mają problem z cerą wrażliwą. Ja niestety do nich należę. Nie mogłam stosować niesprawdzonych kosmetyków, bo mogło skończyć się to katastrofą na mojej twarzy. Czasami uczulenie pojawiało się od razu, a czasem dopiero na drugi dzień. Miałam dosyć stałego zmieniania kosmetyków z nadzieją, że ten może akurat jakiś cudem mi nie zaszkodzi.

Ekologiczne i naturalne kosmetyki Logona

marka Logona - sklepWtedy zaczęłam szukać w internecie różnych kosmetyków naturalnych. Wiedziałam, że to, co z natury, na pewno nie będzie dla mnie szkodliwe. Jednak w zwykłej popularnej drogerii, nie mogłam znaleźć nic odpowiedniego. Były tam tylko znane marki, które zazwyczaj słyną tylko z nazwy. Musiałam poszukać punktów sprzedaży kosmetyków naturalnych i znalazłam je gdzieś w centrum mojego miasta, ale można było też zamówić je przez internet. Zainteresowała mnie marka Logona – sklep akurat mieli internetowy, więc mogłam poszperać w ich ofercie. Bardzo fajnie, że każdy kosmetyk miał dokładny opis i skład. Dlatego, dzięki temu wiedziałam, że nie kupuję kota w worku. Kosmetyki te posiadają certyfikaty ekologiczne i są w pełni z naturalnych składników. Nie ma w nich żadnych silikonów ani sztucznych dodatków, więc wiedziałam, że będzie to odpowiednie dla mojej wrażliwej skóry. Zamówiłam sobie na początek krem do twarzy dla sprawdzenia. Stwierdziłam, że gdy będzie dobry, zamówię sobie całą kolekcję. Jednak najpierw musiałam wypróbować krem. Okazał się strzałem w dziesiątkę. Już za kilka dni zamówiłam cały zestaw.

Od czasu, gdy odkryłam te świetne kosmetyki, nie mam już problemów z moją cerą. W ofercie mają też odżywki i inne produkty do pielęgnacji włosów. Włosy również potrzebują odpowiedniej pielęgnacji, więc nie zwlekałam i również je kupiłam. Moja twarz wygląda teraz promienne i jest odżywiona.