Kosmetyki dla skóry bardzo wrażliwej

Moja sucha i niezwykle wrażliwa skóra nie lubi się z większością kosmetyków, jakie dostępne są w naszych drogeriach. Jedyne, co mnie nie podrażniało to delikatne kremy nawilżające oraz chłodna woda, ale jak nietrudno się domyślić, jest to zbyt słaba pielęgnacja szczególnie dla takiej skóry. W końcu jednak udało mi się przypadkiem znaleźć idealne produkty do codziennej pielęgnacji.

Nawilżające kosmetyki koreańskie

wyjątkowe kosmetyki azjatyckie - sklepJakiś czas temu wraz z koleżanką zrobiłyśmy sobie typowy babski wieczór podczas którego pojawił się temat moich problemów z kosmetykami. Wówczas koleżanka pokazała mi koreańskie maseczki w płachcie i zaproponowała, abyśmy je sobie nałożyły. Początkowo bardzo się bałam, jednak efekt ich działania był dla mnie piorunujący, oczywiście w tym pozytywnym sensie. Po nałożeniu maseczki poczułam ogromna ulgę na twarzy i jakby efekt uspokojenia. Z kolei po jej zdjęciu moja skóra stała się gładka, ukojona i bardzo silnie nawilżona. Wtedy poprosiłam koleżankę o rekomendację innych kosmetyków koreańskich. W jednym ze sklepów online znalazłam naprawdę wyjątkowe kosmetyki azjatyckie – sklep ten był rewelacyjnie zaopatrzony i zgodnie z radą koleżanki oprócz maseczek w płachcie kupiłam również krem BB, hydrolat, balsam oraz piankę do twarzy, a także kremy i olejki.

Już pierwszego dnia po stosowaniu zakupionych kosmetyków odczułam ogromną różnicę chociażby w tym, że nic mnie nie piekło, ani nie swędziało podczas ich używania, co dotychczas praktycznie w ogóle się nie zdarzało. Wszystkie kosmetyki przepięknie pachniały, ale był to zapach naturalny i subtelny, bez sztucznych perfum. Wysoka jakość produktów oraz duże nawilżenie sprawiły, że po tygodniu moja skóra była w bardzo dobrej kondycji, a po miesiącu wreszcie czułam, że jej stan jest wręcz perfekcyjny.