Klasyczne białe drzwi domowe

 

Coraz częściej spotykanym stylem aranżowania wnętrz domowych jest styl skandynawski. Opiera się on w głównej mierze na korzystaniu z koloru białego na ścianach, podłogach, a nawet meblach czy drzwiach. Niekiedy dodaje się do całości delikatne szarości, biele czy złoto. Korzystając z tego nasz dom będzie bardzo schludny i przejrzysty.

Dobór białych drzwi do mieszkania

białe drzwi wejściowe do mieszkaniaJeżeli interesujemy się stylem skandynawskim albo glamour wiemy jak ważne w nich jest wykorzystanie bieli. W końcu biel rozjaśnia przestrzeń, dzięki czemu w naszym domu wydaje się, iż mamy więcej wolnej przestrzeni. Dodatkowo wygląda bardzo schludnie. Dlatego nikogo nie powinno dziwić, iż w ostatnim czasie bardzo popularne stały się białe drzwi wejściowe do mieszkania. Wyglądają doskonale, wpasowują się w niemal każdy styl, który nie wymaga intensywnej kolorystyki. Takie drzwi mogą być w prostej, klasycznej formie, ale mogą też mieć ciekawe udoskonalenia, ryciny czy złote klamki, które dodadzą im nieco charakteru. Białe drzwi wiele osób wybiera jedynie do łazienki i toalety. Warto zmienić również to podejście i pomyśleć o drzwiach do sypialni czy salonu w bieli. Nic nie szkodzi też przy wyborze drzwi zewnętrznych. Będą one wyglądać niespotykanie na klatce pełnej drewnianych i ciemnych drzwi albo na ulicy, na której dużo osób decyduje się na mało widoczne modele. Będziemy zachwyceni jak całość z takimi drzwiami będzie się prezentować.

Warto decydować się na ciekawe i mniej spotykane rozwiązania jak drewniane drzwi malowane na biało. Wyglądają one nadzwyczaj schludnie, wpasują się w niemal każdy styl, a dodatkowo nie istnieje ograniczenie mówiące o tym, iż białe drzwi mogą prowadzić jedynie do toalety czy łazienki. To bardzo oryginalny i niespotykany wybór do domu.