Jestem zadowolona ze swojego ginegkologa

Jestem w ciąży i chodzę d o bardzo dobrego ginekologa. Moja siostra, która jest ode mnie starsza o pięć lat poleciła mi tego lekarza i jestem jej bardzo wdzięczna. Ponieważ to moja pierwsza ciąża na początku byłam bardzo zagubiona ale dzięki siostrze lepiej znosiłam wszystkie dolegliwości.

Chodzę do dobrego ginekologa

najlepszy ginekolog w toruniuSiostry ciąży były dosyć skomplikowane. Musiała korzystać z dobrego fachowca i kiedy dowiedziała sie o mojej ciąży od razu prosiła żebym się odezwała do tego lekarza. Sporo o nim słyszałam od siostry i zdecydowałam się zapisać do niego na wizytę. Byłam przerażona kiedy dowiedziałam się, ze za kilka miesięcy zostanę mamą. Lekarz był bardzo kompetentny i wszystko dokładnie mi wytłumaczył. Pokierował mnie na odpowiednie badania i powiedział, że będziemy spotykać się co miesiąc żeby sprawdzać czy dzidziuś w moim brzuszku dobrze się rozwija. Najlepszy ginekolog w toruniu miał sporo pacjentek ale nigdy nie miałam żadnych problemów żeby się do niego dostać. Kiedy miałam jakieś wątpliwości mogłam dzwonić do niego na prywatny numer i wówczas odpowiadał mi na każde pytania. Bardzo się cieszyłam, że trafiłam do tak dobrego specjalisty. Moje wizyty u niego były przyjemnością. Bardzo dokładnie opisywał co widzi w trakcie wykonywania badania USG. pokazywał gdzie dzidziuś ma raczki, nóżki, buźkę i co robi w danej chwili. Mogłam słuchać bicia serduszka i muszę przyznać, że to było dla mnie wyjątkowo wzruszające. Kilka moich koleżanek także było w ciąży i sporo uczęszczało do tego samego lekarza.

Musiałyśmy płacić za wizyty ale nie żałowałyśmy tych pieniędzy. Każda moja wizyta była bardzo profesjonalna i wychodziłam z pięknymi zdjęciami wydrukowanymi przez maszynę żeby móc je przechowywać na pamiątkę. Na pewno będę polecała tego specjalistę.