Jak zrobić szablon na allegro

Razem z moim wspólnikiem zdecydowaliśmy się, że bardzo dobrym rozwiązaniem będzie sprzedaż naszych produktów na allegro. Pierwsze, co zamierzaliśmy zrobić to zainteresować się tym, jak działa ten serwis oraz co możemy na nim dokładnie zrobić.

Sprzedaż na allegro

kreatywne szablony aukcji allegro

Okazało się, że nasi konkurenci wykorzystują bardzo ładne wizualnie szablony aukcji allegro, które jeszcze nie wiedziałam jak zrobili, ale chciałem mieć bardzo podobne dla swoich produktów. Wysłałem więc zapytanie do jednej z firm, która wykorzystała naprawdę bardzo ładny szablon, na którym umieściła wszystkie dane kontaktowe firmy w taki sposób, że już całość prezentowała się naprawdę ładnie. Aukcja na pewno przyciągała tłumy kupujących. Sprzedający odpisał mi, że szablony aukcji są tworzone indywidualnie pod konkretne zamówienie, jednakże nie powiedział mi, gdzie dokładnie zlecił swój szablon. Stwierdziłem, że jeśli chodzi o grafikę, to kreatywne szablony aukcji allegro na pewno zleca się grafikom oraz agencjom reklamowym, które się w tym specjalizują. Nie wiedziałem, czy wspólnik zaakceptuje taki koszt współpracy z grafikiem, dlatego też poszukałam na własną rękę narzędzi internetowych, które pozwolą mi na stworzenie szablonu do allegro na własną rękę. Szablon, który udało mi się stworzyć był bardzo kreatywny i co najważniejsze estetyczny. Byłem zdziwiony, że nawet ja sobie z tym poradziłem i teraz na pewno moi klienci będą o wiele chętniej kupować w moim sklepie. Oferowane szablony są również dostępne w wersjach gotowych, które wystarczy kupić do swojej aukcji allegro, jednakże na pewno nie będą tak oryginalne, jak szablon, który zostanie stworzony indywidualnie pod każdego klienta.

Umiejscowienie szablonów aukcji było bardzo proste z tego względu, że mogą liczyć na fachową obsługę techniczną. Do dziś odnotowuję razem ze wspólnikiem większą sprzedaż i na pewno szablon miał w tym spory udział.