Jak usunąć rozstępy?

Świat medycyny estetycznej jest dzisiaj naprawdę szeregiem bardzo rozbudowanej oferty, dzięki czemu możemy swój wygląd poprawić w naprawdę wielu aspektach, a przy tym korzystając z zabiegów, jakie na niską skalę ingerują w nasze ciało, czy nawet zupełnie bezinwazyjnych. 

Na czym polega usuwanie rozstępów?

usuwanie rozstępów KatowiceNierzadko pojawiają się w najmniej oczekiwanych miejscach, czy nawet i w przypadku, kiedy kobieta jest szczupła. Przeważnie zaczynają występować już w okresie dorastania, kiedy nasz wzrost jest bardzo szybki, zaś skóra nie na tyle elastyczna, aby pozostawić to bez śladów. Zdarzają się również w przypadku szybkiego nabrania masy ciała, zaś w przypadku ciąży są w zasadzie nieuniknione. Rozstępy potrafią stać się dla nas prawdziwą katorgą, jednak istnieje dzisiaj sposób, aby pozbyć się jej raz na zawsze. Dlatego możemy poddać się zabiegowi, jakim jest usuwanie rozstępów Katowice zawierają kilka wspaniałych klinik w których pożegnamy się z naszymi kobiecymi kompleksami. Zabieg przeprowadzany jest laserowo i skutecznie redukuje zarówno stare, jak i nowo powstałe rozstępy. W miejscu rozstępów tworzona jest siateczka stworzona z mikrouszkodzeń na przemian z komórkami zdrowymi, które rozpoczynają proces odbudowy tkanek. Nasze cielesne błyskawice stają się płytsze, jaśniejsze i mniej widoczne. Impulsy mogą dawać odczucie delikatnego pieczenia, czy też uszczypnięć, jednak bez obaw! Do przeprowadzenia zabiegu stosuje się znieczulenie w postaci chłodzenia, które sprawia, że przeprowadzany zabieg nie jest bolesny i uciążliwy. 

Po takim zabiegu nasza skóra może wydawać się przez dwa dni nieco obrzęknięta, a następnie zaczyna się łuszczyć. Proces ten trwa około dwóch tygodni, jednak po tym czasie możemy zacząć cieszyć się efektami zabiegu. Jeżeli efekt nadal nie jest satysfakcjonujący, możemy powtórzyć zabieg, aż do uzyskania pięknej i gładkiej skóry! Zabieg jest dedykowany zarówno kobietom, jak i mężczyznom!