Jak udekorować samochód do ślubu?

Wynajęcie auta do ślubu na śląsku, które ma za zadanie zawiezienie Parę Młodą do ślubu, stało się pewnym standardem. Wśród wielu samochodów, które poruszają się po naszych drogach można często zauważyć piękny i lśniący samochód, w którym jedzie Para Młoda. W jaki sposób można udekorować samochód do ślubu, aby rozpierała nas duma i zadowolenie?

Wieńce, rejestracje oraz lśniące auto do ślubu

auto do ślubuKorzystanie ze ślubnego auta posiada wiele plusów, docieramy do ślubu w nieuszkodzonej garderobie, ale też pięknie i efektownie wyglądamy. Aby zadziwić przechodniów, weselników ważna jest dekoracja, która powinna być piękna i trafiona. Kiedyś modne były maskotki, plastikowe laleczki, bibuła, dziś to na szczęście odeszło w niepamięć. Są one mało oryginalne i rażą swoim kiczem i sztucznością. Obecnie jest tyle możliwości pięknych dekoracji, można wybierać taką która będzie pasować do wystroju i koncepcji Sali. Co ważne na początek musimy określić rodzaj pojazdu, czy jest to samochód sportowy, zabytkowy, czy limuzyna. Do każdego z tych typów pasuje zupełnie co innego. Będą to ozdoby awangardowe, tradycyjne lub nowoczesne. Określamy rodzaj, kształt i konkretne miejsce w którym ozdoba ma się znaleźć . To wszystko zależy od naszych predyspozycji i fantazji. Najczęściej jednak spotykanymi ozdobami są małe bukieciki, wianuszki lub kokardy, które są przyczepiane do klamek i główna największa kompozycja która znajduje się w centralnym miejscu na masce. Kwiatowe ozdoby na samochodzie powinny pasować do koloru naszego auta ale i do bukietu Panny Młodej. Modne stały się też tablice rejestracyjne z napisem : ,, Młoda Para” , czy ,, Koniec Wolności”. Samochód do ślubu nie może mieć zbyt wysokiej ozdoby na masce, żeby nie utrudniać widoczności kierowcy. To samo dotyczy ozdób z tyłu samochodu jeśli takie przewidujemy. Zazwyczaj z tyłu mocuje się balony, one nie przeszkadzają w jeździe. Dekoracje należy mocno przymocować, aby podczas jazdy się nie odkleiły.

Do tego używa się plastelinę florystyczną lub specjalne przyssawki. Upewnijmy się czy nasze auto do ślubu jest odpowiednio umyte i wywoskowane- karoseria musi mieć lustrzany połysk. Pamiętajmy też że z niczym nie należy przesadzać, umiar i prostota zawsze są mile widziane.