Jak działa oprogramowanie szpiegowskie Spyphone?

Pełny dostęp do cudzego telefonu, śledzenie rozmów i wiadomości a także kontrola aktywności użytkownika i lokalizacja GPS. To tylko kilka z możliwości oferowanych przy użyciu oprogramowania szpiegowskiego Spyphone, dzięki któremu możesz mieć pełen wgląd do czynności wykonywanych na innym telefonie.

Działanie oprogramowania szpiegowskiego w telefonie

spyphoneZbieraniem danych z cudzego telefonu najbardziej zainteresowani są rodzice, chcący mieć większą kontrolę nad dzieckiem, pracodawcy, którzy chcą sprawdzać nielegalne wycieki informacji z firmy czy na przykład osoby w związkach małżeńskich przekonane o zdradzie. Spyphone jest najpopularniejszym oprogramowaniem szpiegowskim działającym zarówno w systemie Android i iOS. Pozwala na pobieranie z cudzego telefonu połączeń, wiadomości i aktywności w aplikacjach. Wszystko jest przesyłane na specjalną platformę, gdzie automatycznie się zapisuje i jest gotowe do odsłuchu. Wystarczy, że telefon, którym chcemy śledzić jest połączony z Internetem, co w obecnych czasach nie jest dużym wymogiem. Nie zużywa dużo transferu danych i nie zwalnia pracy telefonu, przez co jest trudny do wykrycia. Oprogramowaniem można sterować zdalnie za pomocą specjalnych komend, które są wysyłane do szpiegowanego telefonu. Działający w tle urządzenia Spyphone przyjmuje komendy i odsyła na platformę nowe dane. Wystarczy dostęp do komputera i zalogowanie się na platformie, aby móc dowolnie korzystać z usług oferowanych przez to oprogramowanie.

Możliwości w szpiegowaniu telefonów są coraz większe i coraz tańsze. Spyphone jest świetnym wyborem dla osób chcących mieć wgląd do cudzego telefonu, ponieważ jest ciężki do wykrycia i łatwy w obsłudze. Spełnia wszystkie wymogi dobrego podsłuchu i urządzenia szpiegującego w jednym.