Jadę do klienta z wentylatorem do trocin

Ostatnio mamy dość gorący okres i jest mnóstwo zamówień. Dla mnie to akurat dobrze, bo interes się kręci i pieniądze wpadają. Wszyscy moi kierowcy całymi dniami są w trasie i dostarczają wentylatory klientom na terenie całego naszego kraju.

Dostawa wentylatora do trocin

wentylatory transportowe do trocinZadzwonił do mnie jeden z moich najlepszych klientów. Powiedział, że potrzebny jest mu pilnie wentylator transportowy do trocin, ponieważ stoi z robotą. Na stanie miałem wentylatory transportowe do trocin, ale kierowców brakowało. Zapewniłem klienta, że jeszcze dziś zrealizuję dla niego dostawę. To ważny kontrahent i chcę tej sprawy dopilnować. Stały dwa samochody i poprosiłem pracowników, by załadowali mi wentylator. Dzwoniłem do każdego kierowcy, ale wszyscy byli daleko w trasie i nie było opcji, że ktoś zdąży wrócić po wentylator dla tego klienta. Zdecydowałem, że dostawą zajmę się sam. Na miejscu nic się nie dzieje a księgowa będzie nad wszystkim czuwała. Zawsze może do mnie zadzwonić jak będzie coś pilnego. Kiedy wentylator został zapakowany to sprawdziłem dokładnie adres kontrahenta i ruszyłem w trasę. Jak dobrze pójdzie to w ciągu trzech godzin wszystko załatwię. Na stanie zostały jeszcze tylko trzy wentylatory transportowe do trocin to poprosiłem Marcina, aby złożył zamówienie u producenta. Dzięki temu nie będzie żadnych opóźnień a wiadomo, że wszystkiego w jeden dzień załatwić się nie da. Kiedy dojechałem do kontrahenta, to był zaskoczony, że osobiście się do niego pofatygowałem. Poznał mnie przynajmniej osobiście.

To był szalenie intensywny dzień i przyznam, że się nieźle napracowałem. Dawno nie jechałem w tak daleką trasę i w zasadzie zapomniałem już jak to jest. Chyba zatrudnię więcej kierowców, żeby sytuacja się więcej na pewno nie powtórzyła.