Jadę do brata z wyposażeniem dla gastronomii

Łukasz zawsze ma jakieś dzikie pomysły, które nie zawsze są do końca przemyślane. Ostatnio jednak dość mądrze postanowił działać i zdecydowałem, że mu pomogę. Brat chce otworzyć pizzerię w mieście a u nas takich restauracji właściwie nie ma.

Brat się ucieszył z kompleksowego wyposażenia gastronomicznego

wyposażenie dla gastronomiiBrat niestety nie dysponuje odpowiednią sumą pieniędzy, żeby bez zaciągania kredytów rozpocząć działalność. Chciałem, żeby go to ominęło i postanowiłem zorganizować mu wyposażenie dla gastronomii, którego tak potrzebował. Znam człowieka, który zwozi z zagranicy bardzo dobre urządzenia i całe wyposażenie dla gastronomii, dlatego postanowiłem się z nim skontaktować. Chcę mieć wszystko dobrej jakości ale za małe pieniądze. Janusz akurat w weekend jechał po kolejną dostawę i powiedział, że na pewno przywiezie mi coś interesującego. Kiedy wrócił do kraju to od razu go odwiedziłem. Miał pełne wyposażenie dla gastronomii i brat mógł mieć wszystko, co było mu potrzebne. Dogadaliśmy się w kwestii ceny i zabrałem wszystko, co zamówiłem. Nie zapłaciłem wcale tak drogo, ale dzięki temu uchronię brata od kredytów, na które zresztą też go nie stać w chwili obecnej. Kiedy do niego zadzwoniłem to dowiedziałem się, że odświeża swój lokal i właściwie to już kończy. Idealnie się składało. kiedy przyjechałem na miejsce to poprosiłem, żeby poszedł ze mną do samochodu. Był nieco zdezorientowany, ponieważ nie miał pojęcia o co chodzi. Kiedy zobaczył wyposażenie dla gastronomii to bardzo się ucieszył.

Dzięki mojej pomocy brat prowadzi teraz najlepszą pizzerię w mieście. Ja sam często do niego zaglądam, ponieważ robi pyszną pizzę a takiej to jeszcze nigdy nie jadłem. Jestem przekonany, że w końcu odniesie sukces zawodowy. Trzymam za niego kciuki.