Jachty do wynajęcia i wakacje z dziećmi

W tym roku wakacje spędziłam w Grecji. To znaczy skorzystałam z oferty biura podróży i poleciałam tam już w maju. W sumie w Grecji już w maju jest piękna pogoda a oferta była bardzo korzystna dlatego się zdecydowałam. Jednak pozostało mi jeszcze parę dni urlopu do wykorzystania. Zastanawiałam się gdzie byłoby dobrze wyjechać.

Marzyły mi się jachty do wynajęcia

jachty do wynajęciaMusiałam wziąć pod uwagę fakt, że przecież podróżowałam z dziećmi i musiałam zapewnić im jakieś atrakcje. Sama pojechałabym nad morze. Leżałabym po prostu na leżaku na plaży i odpoczywałabym. Jednak biorąc pod uwagę gusta moich dwóch chłopców to musiało być coś innego. Starszy lubił bardzo żaglówki mazury, potrafił żaglować i gdyby tylko mógł robiłby to całym rokiem. A młodszy marzył by się takiego żeglowania nauczyć. Przecież nie mógł być gorszy. Zdecydowałam się dlatego na mazury. W sumie odległość od miejsca zamieszkania jest taka sama czy byłoby to morze czy mazury. Mi się marzyły pewne jachty do wynajęcia i opalanie na nich. Jednakże dla jednej osoby taki czarter mazury last minute to nie jest opłacalna sprawa. Ewentualnie sama wezmę kilka godzin nauki żeglowania z młodszym synem. I przynajmniej spędzę więcej czasu z dziećmi. Przecież na co dzień nie ma zbyt wiele czasu by się do siebie zbliżyć.

A szczególnie chłopcy w wieku dojrzewania potrzebują bardo dużo uwagi. Może gdy zobaczą, ze to żeglowanie idzie mi całkiem dobrze i że podzielam ich pasję będziemy mogli także w trakcie roku szkolnego spędzać w ten sposób czas razem. No przynajmniej bardzo o tym marzyłam.