Ile kosztuje Hexagon?

Wybór dobrego roweru górskiego nie jest prosty, a kiedy dodamy do tego ograniczony budżet, to problem robi się jeszcze bardziej złożony. Bowiem dobre rowery w niskiej cenie są dostępne dziś tylko w bajkach, a kiedy chcemy kupić dobry sprzęt musimy wydać przynajmniej dwa tysiące złotych.

Górski Hexagon 7.0 od Krossa

kross hexagon 7.0Inwestując w rower nieco tańszy, na pewno pożałowalibyśmy swojego wyboru, nawet jeśli nie po chwili to po sezonie. Źle dobrane rowery mają do siebie to, że jazda a nich zwyczajnie męczy, nawet jeśli przejażdżka była krótka i mało intensywna. Bowiem w przypadku tańszych jednośladów, zarówno napęd, jak i wiele innych komponentów jest, delikatnie mówiąc, nie najwyższej jakości. Dlatego lepiej przygotować się na wydatek, zamiast oszczędzać na sprzęcie, który i tak będzie nam z czasem solą w oku. Warto przyjrzeć się ofercie polskiej firmy Kross, bowiem produkuje ona bardzo nowoczesne i stosunkowo tanie, jak na polski rynek, rowery. Jednym z najlepszych przykładów jest tu Kross Hexagon 7.0. Sprawdzi się on zarówno w przypadku terenowych wypraw, jak i górskich wycieczek. Jest wyposażony w dwadzieścia siedem biegów, dzięki czemu pokonywanie podjazdów będzie dużo łatwiejsze. Warto też wspomnieć o amortyzatorze ze stumilimetrowym skokiem, posiadającym blokadę w kierownicy. Natomiast jeśli chodzi o nasze bezpieczeństwo, to zadbają o nie hydrauliczne hamulce tarczowe, które sprawdzają się niezależnie od warunków terenowych oraz atmosferycznych. 

Seria Hexagon jest jedną z dwóch serii rowerów górskich Kross. Naszym zdaniem jest ona lepsza, ponieważ są to propozycje tanie, ale jednocześnie trzymające wysoki poziom. Dla przykładu wystarczy dodać, ze Hexagon 7.0 kosztuje niecałe tysiąc osiemset złotych, a w posezonowej wyprzedaży będzie jeszcze tańszy.