Ferie w Bukowinie Tatrzańskiej

Ferie zimowe to bardzo długo wyczekiwany czas zarówno dla dzieci, jak i dla rodziców. Te dwa tygodnie to czas na odpoczynek i naładowanie baterii na kolejny semestr ciężkiej nauki czy pracy. Warto dobrze wykorzystać ten czas. Bardzo dobrym na to sposobem jest wybranie się do Bukowiny Tatrzańskiej.

Dlaczego właśnie Bukowina

noclegi BukowinaW ubiegłym roku zdecydowałam się na spędzenie ferii właśnie w Bukowinie. I to była jedna z najlepszych decyzji urlopowych w moim życiu. W rym roku również się tam wybieram. Dlaczego była to dobra decyzja? A no dlatego, że są tam widoki, których mogą, z całą pewnością, pozazdrościć niejedna alpejskie kurorty. Jest absolutnie wyjątkowo. Dodatkowo, co także jest niesamowicie ważne, miejsca noclegowego nie rezerwowałam z dużym wyprzedzeniem, tak to to wszędzie radzą. Stwierdziłam, że ma być, co będzie, ryzykuję. Okazało się, że noclegi Bukowina to wcale nie jest taki dużo koszt, jak się tego spodziewałam czytając przeróżne fora internetowe. Można mieszkać w świetnych warunkach za na prawdę dobrą cenę. Oczywiście oprócz licznych wyciągów narciarskich można również spędzać czas w trochę inny sposób, co również polecam. Jest to świetne miejsce zarówno dla aktywnego wypoczynku, czyli jazdy na nartach i spacerowania, jak i wyciszenia się. Można skorzystać z genialnych term, które znajdują się nieopodal. Mimo wielu turystów, którzy co roku odwiedzają Bukowinę ze względu na dobre ceny i genialny klimat, można również znaleźć miejsce aby pobyć w samotności i wyciszyć się. 

Ferie zimowe spędzone w Bukowinie Tatrzańskiej to niezaprzeczalnie moja najlepsza decyzja urlopowa jak do tej pory. Serdecznie wszystkim polecam takie rozwiązanie. Moc atrakcji i niezwykłość jaką gwarantuje to miejsce dodatkowo napędza mnie aby i w tym roku je odwiedzić. Co z pewnością uczynię.