Ekologiczny i modny prezent

 

Ostatnie trendy pokazują, że ekologia jest coraz bardziej na czasie. To, co ostatnio zachwyca na zdjęciach widocznych na różnych portalach społecznościowych, to dodatki z drewna. Biżuteria i zegarki drewniane wydają się być hitem, a do tego wyglądają modnie, nowocześnie, elegancko i estetycznie i są wykonane z wyjątkową dokładnością i precyzją. 

Zegarki z drewna dla kobiet i mężczyzn

zegarki drewnianeFormy dostępnych na rynku drewnianych akcesoriów zachwycają prostotą i funkcjonalnością. Bransoletki i wisiorki z drewnianych koralików są dostępne od bardzo dawna. Inaczej jest w przypadku zegarków, bowiem te w wykonaniu z drewna są nowością, ale ich popularność stale wzrasta. Zegarki drewniane pozwalają się wyróżnić, przykuwają uwagę i naprawdę zachwycają. I nie chodzi tu już tylko o drewniane tarcze, bowiem przodujące firmy zajmujące się ich produkcją tworzą je w całości z drewna, włącznie ze wskazówkami i bransoletą. Mają one oryginalny kolor materiału, z którego zostały stworzone, wobec tego wybierając ulubiony odcień kupujemy zegarek z innego drewna – dębu, hebanu, orzecha, klonu bądź wielu innych. Ich wizerunek jest na tyle uniwersalny, że pasują zarówno do kobiet, jak i do mężczyzn, a różnią się między sobą wykończeniami i wielkością tarczy. Dobrze komponują się również z dodatkiem paska skórzanego, dlatego takie też znajdziemy w ofercie sklepów z zegarkami.

Wykorzystanie ekologicznych rozwiązań w produkcji biżuterii i akcesoriów cieszy się niesłabnącą popularnością. Drewno jest materiałem, który cechuje ogromna wytrzymałość, ponadczasowy wygląd i różnorodność barw i struktur. Decydując się na dodatki wykonane z tego materiału stawiamy na jakość i troskę o środowisko, a także nabywamy piękny i cenny przedmiot, który przetrwa długie lata.