Dostawa świeżych owoców do biura

W ostatnim czasie można było zauważyć pewien trend, który polegał na oferowaniu pracownikom spożywanie świeżych owoców podczas przerwy w pracy. Zwolenników i przeciwników tego rozwiązania jest zawsze tyle samo. Czy owocowe dni tygodnia są naprawdę potrzebne w większych firmach czy jest to totalnie rzecz zbędna?

Dostawa owoców bezpośrednio do biura w Bydgoszczy

dostawa owoców do biura w BydgoszczySpożywanie świeżych owoców jest bardzo ważne ze względu na zawarte w nich witaminy. Większość z nich posiada witaminę C, która chroni nas przed przeziębieniem i grypą. W pracy, kiedy projekty wrzą i potrzeba jak najwięcej pracowników, to często przeziębienie okazuje się strzałem w kolano. Świeże owoce powinniśmy spożywać nie tylko okazyjnie, ale przynajmniej raz w tygodniu. Dlatego dostawa owoców do biura w Bydgoszczy jest dobrym pomysłem. W trosce o zdrowie pracowników przedsiębiorcy coraz częściej sięgają właśnie po to rozwiązanie. Często się wydaje, że to niepotrzebny zabieg, ale tak wydaje się tylko na początku. Wiele firm deklarowało, że po wprowadzeniu owocowych dni tygodnia zmalała liczba zachorowań pracowników w okresie jesienno zimowym oraz zimowo-wiosennym, gdzie o przeziębienie niestety najłatwiej. Odpowiadając na pytanie czy to się opłata, odpowiadamy – tak, jak najbardziej!

Firmy kuszą swoją ofertą nie tylko aktualnych pracowników, ale także tych przyszłych. Owocowe dni tygodnia nie tylko dbają o zdrowie pracowników, ale jest to także pretekst do zawiązania bliższych relacji. Kto wie, może znajomości zawarte w pracy okażą się dużo trwalsze, niż podejrzewaliśmy. Z czasem takie relacje mogą się przenieść poza pracę, a wtedy pomyślimy, że owocowe dni tygodnia nam w tym pomogły. Jest to idealne połączenie dbania o swoje zdrowie i zawierania nowych znajomości.