Dostałam od męża bieliznę erotyczną

Wiktor co roku daje mi prezenty z okazji naszej rocznicy ślubu. Każdy prezent jest zawsze wyjątkowy i trafiony. Mąż zna mnie bardzo dobrze i dzięki temu wie co sprawi mi przyjemność. Znowu zbliżała się kolejna rocznica i byłam ciekawa co dostanę tym razem.

Komplet bielizny erotycznej od męża

bielizna erotyczna damskaMąż wrócił z pracy dużo wcześniej niż zwykle i po chwili gdzieś przepadł. Powiedział, że musi iść coś odebrać. Wiedziałam oczywiście, że mowa o moim prezencie z okazji rocznicy ślubu. Po godzinie wrócił z torebką i bukietem pięknych róż. Byłam tak ciekawa co jest w środku, że nawet nie wstawiłam kwiatów do wazonu. W paczce była bielizna erotyczna damska w kolorze czarnym. Zatkało mnie szczerze mówiąc, bo to pierwszy prezent tego typu od mojego Wiktora. Podarowana mi bielizna erotyczna damska od razu bardzo mi się spodobała. Była dokładnie w moim typie i podziękowałam Wiktorowi za kolejny piękny prezent. Ja również coś dla niego przygotowałam. Dostał ode mnie zegarek ze skórzanym paskiem, który tak bardzo mu się podobał. Naturalnie tego dnia bieliznę założyłam i Wiktor uznał, że wyglądam w niej bajecznie. Dobrze się też w niej czuję i wiem, że będę ją zakładała na szczególne okazje. Taka bielizna erotyczna damska to wyjątkowy prezent, ponieważ Wiktor idealnie trafił w mój rozmiar. Wiem, że to nie było dla niego wcale takie łatwe. Nie pytałam w jaki sposób sobie poradził tylko cieszyłam się, że zrobił to samodzielnie i bez konsultacji ze mną. Wtedy wszystkiego bym się przecież domyśliła.

Bieliznę tego typu kupuję sobie teraz częściej. Mojemu mężowi bardzo się podoba i uznał, że wyglądam za każdym razem zjawiskowo. Mi to bardzo schlebia i cieszę się, że po tylu latach nadal wzbudzam podziw u swojego męża. To cudowny człowiek i go Kocham.