Dom z artystycznie malowaną ścianą

Wszyscy lubimy otaczać się pięknem. Dlatego wygląd naszego domu nie jest nam obojętny. Urządzenie mieszkania to zawsze nie lada wyzwanie. Warto posiłkować się blogami dekoratorów wnętrz, najnowszymi trendami, możliwościami współczesnej branży budowlanej. Przy urządzaniu przestrzeni wszystkie chwyty dozwolone.

Artystycznie pomalowana ściana w twoim salonie

artystyczne malowanie ścianMożemy lubić spokojną, harmonijną przestrzeń. Takie pomieszczenia najłatwiej urządzić. Popiele, beże, błękity i nasze otoczenie nabierze aury spokoju i mentalnej ciszy. Jednak nie wszyscy lubimy przestrzenny ład. Jeśli drzemie w nas zawadiaka i sporo energii chcemy to wyzwolić i oddać wokół siebie. Wtedy możemy zdecydować się na artystyczne malowanie ścian. Do takiego zabiegu warto zaprosić osobę, która ma doświadczenie w ściennych graffiti. Stworzy ona dla nas projekt, który zwizualizuje nam wygląd pomieszczenia po wykonaniu pracy. Możemy też nie inwestować dużych pieniędzy i zdecydować się jedynie na drobne wzory wykonane albo odręcznie farbami ściennymi, albo z pomocą specjalnych wzorników. Kupimy je w każdym sklepie budowlanym lub w Internecie. Taka ściana doskonale zastąpi nam obraz. Przyciągnie uwagę, zaskoczy, nada pomieszczeniu charakteru. Wybierzmy kontrastowe kolory, natomiast dajmy delikatne, neutralne dodatki. Beżowa kanapa na tle niebiesko-żółtej ściany zrobi wrażenie na każdym gościu. Ważne, aby ściana odzwierciedlała nasze upodobania – kolory i kształty, które lubimy. Jeśli jesteście odważni, możecie zamieścić na niej postać z ulubionej bajki czy własny autoportret. Artystyczne malowanie nie ma ograniczeń.

Artystyczne malowanie ścian to zabieg, na który decyduje się niewiele osób. Nieliczni tylko znają takie rozwiązanie. Trzeba też znaleźć pewnego, doświadczonego fachowca, aby efekt był dobry. Taki rodzaj wystroju wnętrza będzie oryginalny i z pewnością zachwyci każdego konesera wnętrz, jeśli będzie wykonany odpowiednią techniką i w dobrym guście.