muzyka do gier

Dobra organizacja – muzyka do gier

Cześć, mam na imię Darek, dostałem ostatnio, całkiem ciekawą propozycję pracy, generalnie chodzi o royalty music, to coś takiego jak muzyka do prezentacji albo muzyka to gier, czyli taka, za którą dostaje się tantiemy. Uważam, że to super propozycja na start.

Muzyka do gier jest nieźle płatna

muzyka do gierNiedawno skończyłem akademię muzyczną i naprawdę bałem się, że nie będę miał, za co żyć, a tu proszę, okazuje się, że muzyka do gier, jest całkiem dobrze płatna, nawet bardzo dobrze. Podobnie z resztą jak muzyka do prezentacji. Oczywiście gram również na klarnecie w filharmonii, ale to zaledwie kilkanaście godzin tygodniowo i pensja też nie jest powalająca, a taka royalty music, naprawdę bardzo pomoże mi w takich życiowych sprawach. Przede wszystkim będzie mnie stać na wynajęcia własnego mieszkania! Mam już dosyć życia na pokoju z ludźmi, których nawet dobrze nie znam. Z resztą oni chyba też już mają dosyć mnie i mojej muzyki, co prawda jak komponuje, to staram się to robić w słuchawkach, ale jak już skończę jakiś utwór to chcę to prawdziwie usłyszeć, tak w przestrzeni. Wiecie, ja już tak mam, że od wszystkiego podchodzę z pasją, nawet taka muzyka do prezentacji, mnie fascynuje, a jeszcze bardziej taka muzyka do gier, to naprawdę wciąga, jak sobie jeszcze pomyślę ile pieniędzy za to dostane, to inspiracja przychodzi sama! Ciekawe jak to wszystko dalej będzie wyglądało? Jak rozwinie się ta cała sprawa z royalty music? Jak długo będę to robił, czy kiedyś znudzi mi się muzyka to gier? Czy zapragnę czegoś więcej? Pewnie tak, ale dzisiaj nie ma, co się o to martwić. Dzisiaj idę oglądać mieszkania, takie dwupokojowe. W jednym chce mieć taki swój pokój dzienny z sypialnią a w drugim gabinet, taki specjalny do tworzenia muzyki, będę się tam zamykał i pracował.

Dobrze rozdzielić sobie przestrzeń i mieć w domu miejsce, które będzie kojarzyło się z odpoczynkiem i osobno takie, które będzie kojarzył się z pracą. Higiena pracy jest naprawdę najważniejsza! Nie zapominajcie proszę o tym, nawet wtedy, kiedy pracujecie w domu!