Dlaczego mam w domu automatyczny dozownik?

Higiena osobista to bardzo ważna sprawa. Czy pamiętacie takie zdanie: Umyj ręce, bo obiad! Dokładnie takie zdanie towarzyszyło mi od zawsze. W dzieciństwie oczywiście. Moja mama bez przerwy powtarzałam nam to zdanie. Ciągle przypominała nam o tym, żeby myć ręce.

Dozownik mydła numer jeden

automatyczny dozownik mydłaKiedy byliśmy mali trochę śmialiśmy się, że ciągle musimy myć ręce, ale odkąd dorosłam, doskonale zrozumiałam jak bardzo ważną sprawą jest właśnie ta kwestia. Mycie rąk to kompletna podstawa. Zważywszy na fakt, że przez brudne ręce można nabawić się mnóstwa chorób i bakterii, to jest to niewątpliwie bardzo istotna rzecz. Dlatego, też łazienka jest dla mnie bardzo ważnym miejscem. Długo zastanawiałam się nad tym jaki dozownik wybrać do tego pomieszczenia. Po długich poszukiwaniach uznałam, że najlepszy będzie automatyczny dozownik mydła. Dlaczego? Gdyż posiada on niemalże same zalety. Po pierwsze jest on niezwykle higieniczny. Ile razy miałam tak, że dotknęłam brudną ręką dozownika, a potem musiałam go myć – tego nie zliczę. W chwili obecnej nie mam takiego problemu. Podstawiam rękę i określona ilość mydła skapuje mi na dłoń. To bardzo wygodne rozwiązanie i w końcu nie muszę obawiać się, że coś ubrudzę. Kolejna sprawa to oszczędność. Dziwne? Ale tak właśnie jest! Automatyczny dozownik mydła to zdecydowanie oszczędniejsze rozwiązanie, aniżeli tradycyjny dozownik. Zwłaszcza jest to dobre, kiedy mamy dzieci.

Jak wiadomo maluchy uwielbiają bawić się mydłem – kiedy mycie rąk staje się zabawą – oczywiście. A dozownik tego typu, transferuje tylko określoną ilość mydła. Nie ma więc ryzyka, że nasze pociechy wezmą go zbyt dużo. Przy okazji ubrudzą dozownik mydła. Co więcej, nie ma ryzyka, że dozownik się zbije. Automatyczny dozownik jest dużo bardziej trwałym rozwiązaniem.