Co oznacza marka hurom?

 

Kompletując wyposażenie kuchni w przydatne urządzenia, koncentrujemy się na tych, które umożliwiają przygotowywanie zdrowych posiłków w jak najkrótszym czasie i z jak najmniejszym wysiłkiem. Zwykle są to wieloczynnościowe roboty, za pomocą których można wykonać większość pracochłonnych czynności kuchennych. Chociaż są przydatne, to zajmują dużo miejsca i nie są wygodne w użyciu.

Warto mieć oddzielną wyciskarkę

wyciskarka do owoców huromDo wszystkich posiłków, ale i między posiłkami, zalecane jest picie soków z warzyw i owoców. Dostarczają one najwięcej witamin i mikroelementów potrzebnych organizmowi. Aby z owoców i warzyw wycisnąć maksimum dobrych składników, potrzeba odpowiedniego urządzenia. Takim urządzeniem jest wyciskarka do owoców hurom. Jest to sprzęt najwyższej klasy, niezbyt duży, o designerskim kształcie i kolorze. Szczególną zaletą tej wyciskarki jest to, że elementem wyciskającym sok z owocu, jest wałek o kształcie ślimaka. Wałek ten zgniata i wygniata zadane produkty, zamieniając je w sok. Sok jest odfiltrowywany przez sito do misy, a pulpa wypychana na zewnątrz oddzielnym kanałem. Wyciskarka działa na wolnych obrotach, a jej części robocze, wykonane są z nadzwyczaj wytrzymałego materiału i mogą bardzo długo pracować bez uszczerbku. Tak skonstruowana wyciskarka daje sok o najwyższej wartości i najmniejszą porcję wytłoków. Ponadto jej wolnoobrotowy silnik pracuje bardzo cicho.

Hurom oferuje kilka typów wyciskarek, gdyż produkt ten jest stale doskonalony. Wszystkie urządzenia mają designerski kształt i kolor. Wyposażenie kuchni w ten sprzęt, to nie tylko wygoda i ułatwienie w pracy, ale również urządzone z dużym smakiem wnętrze, w którym będzie się przebywać z przyjemnością, a może i przyjmować gości na, modne teraz, wspólne gotowanie.