Charakterystyka karmy Nautical Living od Essential Foods

 

Karmy Essential Foods charakteryzują się swoim bezzbożowym składem, który doskonale sprawdza się w żywieniu naszych psów. Karmy tego producenta, podobnie zresztą jak wszystkich innych, dzielą się przede wszystkim na karmy przeznaczone dla psów dorosłych i juniorów, a także ze względu na wzrost psa. Jednym z rodzajów karmy od Essential Foods jest Nautical Living.

Właściwości karmy Nautical Living

essential foods nautical livingJeśli chodzi o karmę Essential Foods Nautical Living, jest to karma stworzona z myślą o psach dorosłych, bez względu na ich rasę i wzrost. Oznacza to, że karma charakteryzuje się niewielkim rozmiarem, który zaspokoi potrzeby zarówno psów z niewielkich ras, jak i tych nieco większych. Oprócz tego, że karma ta charakteryzuje się uniwersalnym rozmiarem, ze względu na swój skład jest odpowiednia także dla psów cierpiących na różnego rodzaju alergie. Karma Nautical Living bazuje na świeżym i suszonym mięsie ryb wśród których znajdziemy łososia, pstrąga, śledzia i różnego rodzaju ryby sezonowe. Ze względu na opieranie się na mięsie ryb, karma jest bogata w białko, co gwarantuje dostarczenie odpowiedniej ilości energii każdemu psu. Dodatkowo, zawarte w rybach kwasy tłuszczowe omega-3 wspomagają kondycję psiej skóry i sierści, pomagając także w leczeniu ewentualnych problemów w tym zakresie. Oprócz mięsa ryb, skład karmy zawiera w sobie owoce i warzywa, które dostarczają naszemu zwierzakowi wszystkich wymaganych witamin i minerałów w naturalnej postaci.

Karma Nautical Living ze względu na dużą zawartość mięsa z ryb, doskonale wpływa na regulowanie poziomu cukru we krwi, co jednocześnie redukuje ryzyko cukrzycy u naszego psa i innych chorób, na które narażone są psy spożywające karmę zawierającą w swoim składzie zboża i inne niekorzystne ze względów zdrowotnych składniki.