Biżuteria weselna z internetu

Do mojego ślubu pozostało kilka miesięcy. Niby dużo czasu na załatwienie wszystkiego, ale ja zawsze wolałam mieć wszystko wcześniej. Lepiej tak niż później na ostatnią chwile coś załatwiać albo nie daj boże miało by na coś zabraknąć czasu.

Biżuteria na wesele z pereł

biżuteria perłyTym razem nie mogło oczywiście być inaczej i postanowiłam kilka miesięcy przed planowanym terminem wesela już szykować ciuchy i dodatki. Niektórzy mi mówili, że to za wcześnie, że jak kupie teraz to może mi się znudzić. Ja jednak wolałam zaryzykować nawet tym, że suknia i dodatki mogą mi się później nie podobać. Raz się żyje, a zawsze można coś zmienić na sam koniec, żeby zmienić trochę efekt końcowy. Suknia była prosta, z długim rękawem beż żadnych udziwnień. Taka podobała mi się najbardziej i najbardziej do mnie pasowała. Lecz żeby nie było za nudno musiałam znaleźć odpowiednie dodatki, biżuterie i ozdobę do włosów. Znalazłam na jednej ze stron internetowych biżuterie w której od razu się zakochałam. Biżuteria perły i na tych perłach złote rozgwiazdy, było to moim marzeniem, na całe szczęście nie była droga i dodatkowo mogłam zakupić do kompletu taka sama ozdobę do włosów. Więc kupując to miałabym cały komplet załatwiony bez zbędnych poszukiwań. Tak zrobiłam, zamówiłam perły z dostawą do domu i oczywiście od razu ozdobę do włosów. Mi się bardzo podobała ta biżuteria i byłam zadowolona z zakupu.

Jakie było moje zaskoczenie, gdy otworzyłam paczkę, która przyszła parę dni później. Biżuteria wyglądała lepiej niż na zdjęciu. Dodatkowo sprzedawca dorzucił od siebie skromne, ale pasujące kolczyki, o których ja zapomniałam. Od razu oczywiście pokazałam mój zakup mamie. Mama ma inny gust niż ja, ale nawet jej się spodobała i powiedziała że będzie pasowała do sukni.