Bezgotówkowy wynajem samochodu idealnym rozwiązaniem dla firm

Wypożyczalnie samochodów przygotowują bogate oferty skierowane w stronę klientów indywidualnych oraz przedsiębiorców prowadzących działalność gospodarczą w wielu różnych branżach.  Klienci korzystają również z możliwości wynajmu auta zastępczego z OC.

Wynajmij samochód bezgotówkowo

bezgotówkowy wynajem samochodów warszawaFloty wypożyczalni aut obejmują szeroki wybór pojazdów osobowych różnych klas (od aut miejskich klasy A przez większe kompakty aż po duże sedany oraz vany), busów 9-osobowych i pojazdów dostawczych. To pozwala właścicielom różnych samochodów skorzystać z auta zastępczego z polisy OC sprawcy wypadku. Zgodnie z obowiązującymi przepisami na koszt tego ubezpieczenia można wynająć bowiem jedynie samochód dokładnie tej samej klasy, co auto, które zostało uszkodzone w wypadku i musiało trafić do kompleksowej diagnostyki oraz naprawy. Wypożyczalnie oferujące bezgotówkowy wynajem samochodów Warszawa biorą na siebie wszelkie formalności związane z rozliczeniem. Stawki za najem naliczane są zgodnie z obowiązującymi w danej firmie cennikami, ale to wypożyczalnia rozlicza się z Towarzystwem Ubezpieczeniowym. Klient dostarcza podczas podpisywania umowy numer polisy OC wykupionej przez sprawcę wypadku. W ten sposób jest on zwolniony z konieczności samodzielnego starania się o zwrot kosztów najmu samochodu na czas naprawy jego auta. Wypożyczalnie dbają o dopełnienie wszystkich formalności, doskonale znają przepisy prawa ubezpieczeniowego oraz procedury stosowane przez poszczególnych ubezpieczycieli, co znacznie przyspiesza proces zwrotu należnych kosztów.

Wynajem bezgotówkowy auta z OC sprawcy wypadku to doskonałe rozwiązanie dla osób prywatnych i firm, gdy samochód bierze udział w wypadku drogowym i ulega poważnemu uszkodzeniu, które wymaga oddania do serwisu, a czas naprawy może się znacznie przeciągnąć.