Banery reklamowe na święta

Boże Narodzenie to specyficzny okres w roku, szczególnie dla przedsiębiorców. W Poznaniu jeśli nie będzie specjalnego baneru na Walentynki w serduszka, na Trzeciego Maja w barwy narodowe, a nawet na Wielkanoc bez baranka czy kurczaczka to nic się nie stanie, ale żeby na Boże Narodzenie nie mieć czerwonych i zielonych ozdób?

Banery reklamowe na święta to już tradycja w naszej cywilizacji

roll upNiemożliwe! Na święta każdy się ugina i widzimy taki roll up z Mikołajem i reniferami przy wejściu do sklepu. Pół biedy taki roll up. Po Nowym Roku się go zwinie i zaniesie na zaplecze, a wystawi się coś nowego, albo nic. Ale co z takimi samochodami poobklejanymi w świąteczne wzory? Taka folia łatwo nie schodzi, a na pewno nie folia one way vision. Nawet w lutym widziałam raz samochód z bałwankami, bo zapewne nie umieli sami jej ściągnąć, a demontaż był zbyt kosztowny, więc im się nie spieszyło. Jak dla mnie, ani roll up Poznań, który jest widoczny tylko w pomieszczeniu, ani ruchoma reklama samochodowa nie jest dobrym pomysłem. Najlepsze są świąteczne banery reklamowe. Są na tyle duże, że widać je z daleka, można je powiesić na zewnątrz budynku, a ich zwijanie jest tak samo proste, jak w przypadku. Jak grafik jest dobry to bez problemu wciśnie na banery wszystko co potrzeba, a nawet miejsce na sanie z reniferami jeszcze zostanie. Dzięki temu wszyscy wiedzą, że ten sklep jest najlepszy i nastawiony na święta Bożego Narodzenia, co jest bardzo ważne.

Święta kojarzą się nie tylko z prezentami, Wigilią i pierwszą gwiazdką, ale też z licznymi promocjami i przecenami, więc klienci chętniej robią zakupy jeśli wiedzą, że coś jest taniej niż zwykle. Poza tym trzeba oczywiście kupić prezenty, więc świąteczne banery bardziej zachęcają niż zwykły roll up. Moim zdaniem to najlepsze rozwiązanie na ten okres roku.