Balkon – sztuczny zielony trawnik

Mieszkając w mieście, niestety nie mamy takich udogodnień jak przestronny zielony ogród, dlatego naszym jedynym ratunkiem, a zarazem miejscem odpoczynku i relaksu jest balkon. I niezależnie jakich jest rozmiarów, warto o niego odpowiednio zadbać i ciekawie zaaranżować by mile spędzić czas na świeżym powietrzu.

Aranżacja balkonu – sztuczna trawa

sztuczna trawa na balkonOprócz wygodnego kompletu wypoczynkowego, interesujących pasujących stylem dodatków należy również zaplanować, co położymy na podłoże balkonu. I tutaj największym zainteresowaniem w ostatnim czasie cieszy się zielona sztuczna trawa na balkon, dzięki której stworzymy wyjątkową aranżację tej przestrzeni. Największą zaletą jest fakt, że trawa dobrej jakości nie wymaga zbytniej pielęgnacji i jest bardzo trwała, odporna na niekorzystne warunki pogodowe takie jak promienie słoneczne, mrozy, wilgoć. Sztuczna trawa dawniej zawsze była kojarzona z brakiem estetyki i naturalności, na szczęście dziś producenci stworzyli realistyczną imitację trawy, która do złudzenia przypomina naturalny zielony trawnik. Co lepsze, podczas kupna możemy wybrać kolorystykę trawy, jej miękkość, długość oraz grubość. Sztuczną trawę w zależności od potrzeb możemy umieścić na całej powierzchni lub tylko na jej części, ponieważ w wygodny sposób możemy ją dociąć pod wybrany przez nas wymiar. Najtańszą trawę znajdziemy już od 20 złotych, jednak za dobrej jakości, produkt musimy zapłacić już w granicach około 100 złotych za metr kwadratowy.

Trawa jest bardzo łatwa w montażu oraz wygodna w użytkowaniu i bez oporów można po niej chodzić boso. Kupując produkt u sprawdzonych dostawców, mamy pewność wysokiej jakości wykonania, dzięki czemu na długi czas trawa zachowa piękny i zielony wygląd. Z pewnością podłoże w takiej formie nada wnętrzu niepowtarzalny i przytulny klimat.