Atrakcyjnie wyposażone stoisko

Studia to masa nauki, jednak ich harmonogram pozwala przy okazji poświęcić się również jakiejś pracy, która pomaga w zadbaniu o własne finanse, opłacenie mieszkania i po prostu życie w mieście, do którego przyjechało się na studia. W pewnym momencie takiej pracy właśnie zaczęłam szukać, a znalazłam akurat taką, która była na etapie dużych zmian.

Stoiska handlowe wyposażone atrakcyjnymi elementami

atrakcyjne wyposażenie stoiskaZnalazłam ogłoszenie o pracę oferujące stanowisko sprzedawcy na jednym ze stoisk handlowych w niedalekiej galerii handlowej. Miałam już jakieś doświadczenie w sprzedaży, więc rozmowa z pracodawcą poszła mi gładko. Dostałam robotę i przy okazji dowiedziałam się, że teraz to stoisko będzie przechodzić szereg zmian wizerunkowych. I faktycznie miało to sens, bo wyglądało ono bardzo nieciekawie i było bardzo puste. Sama, gdybym przechodziła obok, to bym nie zwróciła na nie nawet uwagi. Bardzo więc się zaangażowałam w to, by pomóc przy aranżowaniu nowego stylu stoiska. Mój szef chciał postawić na atrakcyjne wyposażenie stoiska, które miało przyciągać wzrok ludzi chodzących po galerii. Oto w końcu chodziło – musiało być nie tylko praktycznie, ale też interesująco. Ludzie są w końcu wzrokowcami i cenią sobie wygląd, również pod kątem miejsc, w których mają dokonać zakupów czy zamówień. Firma, z której usług w ramach tego wyposażenia korzystaliśmy, oferowała ogromne pole manewru w dostosowaniu wszystkich elementów do naszych potrzeb.

I tak w ciągu paru tygodni zaaranżowaliśmy stoisko zupełnie na nowo. Nie dawało się nawet porównać w jakikolwiek sposób tego, co zastałam tu na początku, z tym, co mieliśmy teraz. Wszystko było wyposażone w bardzo nowoczesne i piękne elementy wystroju i dekoracje ze świetnymi meblami. Czas było zacząć pracę.