Aromatyczne świece od Yankee Candle

 

Świece wytwarzane się jedynie z naturalnych składników. Nie zawierają toksycznych substancji ani tworzywa. Wszystkie wykorzystywane olejki eteryczne są naturalnymi ekstraktami roślin, a używany wosk jest wysoko rafinowany. Duże świece umieszczane są w słojach ze szkła odpornego na wysokie temperatury.

Świece Yankee Candle do aromaterapii

yankee candle - aromatyczne świecePrzy produkcji świec pracownicy mają dbać o najmniejsze detale. Firma dba o to, aby klienci nie zarzucili jej niepodtrzymywania obowiązujących do tej pory standardów. Yankee candle – aromatyczne świece dostępne są obecnie w wielu formach. Tak, aby każdy klient odnalazł coś dla siebie. Sampler to mała świeczka bez osłonki. Najlepiej zatem palić ją na podstawce. Pali się około dziesięciu godzin. Wosk to forma świecy bez knota. W małym wosku zawarta jest bardzo duża ilość olejków. Dlatego już niewielki ukruszony kawałek, rozpuszczony w kominku, wystarczy aby cały dom wypełnij się aromatem. Tealight to najmniejsza forma świeczek Yankee candle. Są to standardowe świeczki w aluminiowych osłonkach, sprzedawane najczęściej po dwanaście sztuk w opakowaniu. Inny rodzaj to dyfuzory zapachowe czyli pałeczki umieszczone w olejku zapachowym. Jest to rozwiązanie dla osób, które nie lubią palących się świeczek i ognia. Nowością w wyrobach Yankee candle są żelowe kuleczki zapachowe. Idealnie sprawdzają się w zamkniętych przestrzeniach jak garderoba czy toaleta. Najpopularniejsza i najbardziej tradycyjna forma świec Yankee candle to oczywiście świece zalane w słoikach. Dostępne są w trzech różnych rozmiarach, są najbardziej wydaje ponieważ palą się przez kilkadziesiąt godzin.

Yankee Candle ciągle rozwija się i otwiera na potrzeby swoich klientów. Dlatego obecnie powstały nawet zapachy samochodowe w różnych formach: klipsa do wentylacji, żelu zapachowego w buteleczce czy klasycznego kartonika na sznurku.