archiwizacja dokumentów

Archiwizacja dokumentów i zacięta drukarka

Prawdopodobnie każda firma ma w swojej siedzibie przynajmniej jedną drukarkę. W końcu drukowanie jest sprawą podstawową. Drukujemy umowy o pracę, rozliczenia do urzędów, plakaty i ulotki.

Archiwizacja dokumentów z Rzeszowie w znanej firmie

archiwizacja dokumentówNa pewno potrzebne są i tusze czarno-białe i kolorowe. Jednak nie zawsze wszystko idzie zgodnie z planem. U mnie w firmie zaplanowaliśmy wielkie drukowanie. Organizowana była akcja promocyjna, gdzie miały być rozdawane ulotki reklamowe, do tego potrzebowaliśmy jeszcze kilku plakatów, i kilku drobiazgów do siedziby naszej firmy. Niestety, nasz samodzielny druk ulotek nie przebiegał tak pomyślnie, jak zakładaliśmy, że będzie. Po kilkunastu stronach sza drukarka odmówiła posłuszeństwa. Próbowaliśmy wszystkiego. Dokładaliśmy papieru, mimo że jego nie brakowało, wymienialiśmy tusze, mimo iż nie były stare. Potem jeszcze kilkakrotnie włączaliśmy i wyłączaliśmy i drukarkę i razem z komputerem. Sprawdzaliśmy czy papier się nie zakleszczył, czy wszystkie kable stykają. Nic nie znaleźliśmy. Drukowanie musiało zostać przerwane, i musieliśmy szukać innego rozwiązania. Na szczęście firma która ostatnio zajmowała się u nas czymś takim jak archiwizacja dokumentów w Rzeszowie miała też w swojej ofercie drukowanie ulotek. Musieliśmy zatem oddać wszystko w ręce drukarni, bo nie wiedzieliśmy jak długo potrwa naprawa drukarek, a wszystkie ulotki i plakaty były nam potrzebne od zaraz.

Dobrze że przynajmniej one dobrze wyglądały i nie wydaliśmy pieniędzy na towar niskiej jakości, ale i tak sprzęt trzeba było ostatecznie wymienić.