Andrzej i kaski motocyklowe nolan

Andrzej był zwykłym przedstawicielem klasy średniej robotniczej. Jego życie podchodziło pod monotonię. Codziennie rano dosiadał swojej jedynej miłości życia i tylko wtedy czuł podniecenie i jakiekolwiek uczucie, które mijało po około piętnastu minutach. Mowa tu o podróży Andrzeja do pracy.

Andrzej bardzo lubił kaski motocyklowe firmy nolan

nolan n86Bo trzeba wiedzieć, że Andrzej jest motocyklistom, który swoje hobby kocha ponad życie. Całą wypłatę zawsze inwestuje w swoją ukochaną dziecinkę jak zwykł nazywać swój motocykl. Andrzej po każdej dłuższej przejażdżce swój motocykl pieczołowicie myje oraz czyści, tak samo dba również o swój strój, czyli o swoją skórzaną kurtkę, skórzane spodnie oraz rękawiczki i buty alpinestars smx 6. Andrzej posiada również trzy kaski, które zakłada według tylko i wyłącznie sobie znanego klucza. Do floty jego kasków należą dwa produkty firmy nolan, a mianowicie kaski nolan n86 oraz nolan n104 evo i jeden rodzunek firmy schubert, a mianowicie schubert c 3 pro. Andrzej jednak preferuje kaski motocyklowe nolan ze względu an ich stosunek ceny do wykonania i zastosowanego designu, który się bardzo dla niego liczy. Jednak i tak największą uwagę poświęca swojej maszynie, którą jest motor marki Kawasaki o zielono białym malowaniu. Tak wygląda całe życie Andrzeja, które kręci się wokół motocykli, akcesoriów i wszystko co jest z nimi związane. Andrzej nie ma bliskich, jego rodzina zginęła w pożarze swojego domu oraz nie planuje zakładać nowej, ponieważ za bardzo się przywiązał do starej i nie chce znowu poczuć rozczarowania oraz odrzucenia, kiedy kolejna jego rodzina zginie w pożarze.

Tak samo Andrzej stara się nie otaczać dość dużą ilością znajomych żeby się po prostu nie rozczarować i tak Andrzej żyje sobie na świecie sam i sam o wszystko dba, jest tylko Andrzej i jego motor, czyli idealnie dobrana para, a zarazem niezastąpiona.