Super relaks i wanny ogrodowe

W tym roku, postanowiliśmy z mężem dokonać wielkich zmian. Zmieniliśmy cały ogródek i projektant ogrodów wszystko nam pomógł zaplanować. Chciałam mieć ogród na styl zachodni, jak urządzają sobie domy za oceanem. Czyli dużo piasku jak z plaży, kwiaty, sztuczne flamingi na ozdobę i coś, o czym już dawno marzyłam, co jest teraz moim oczkiem w głowie.

Moja wanna ogrodowa

wanny spa ogrodoweZawsze chciałam mieć jacuzzi, czy to w domu, czy na zewnątrz. Niestety, mój dom był dość niewielki i za nic nie zmieściłyby się w nim tak duże wany. Natomiast wanny spa ogrodowe, idealnie nadawały się do naszego ogrodu. Mąż kiedyś obiecał mi, że będziemy taką mieć i właśnie nadarzyła się okazja. Znaleźliśmy jakąś super promocję i nie zwlekając zamówiliśmy ją od producenta. Przywieźli nam ją już następnego dnia i wszystko złożyli i podłączyli wodę. Montaż był w cenie, więc super. My sami pewnie nie dalibyśmy rady tego zrobić, lub mężowi zajęłoby to kilka dni. A i tak później by dał za wygraną i zadzwonił po jakiegoś specjalistę. Już pierwszego dnia mogliśmy wejść do naszego jacuzzi. Kupiłam już wcześniej specjalne olejki do kąpieli. Podczas zażywania kąpieli w takiej wannie, olejki aromatyczne działają na zmysły i wystarczy kilka kropel, żeby woda przemieniła się w powietrze, które potrafi ukoić. Hydromasaż był niesamowity, poczułam w końcu, że znów mam wszystkie kości i mięśnie, które się zrelaksowały i nawet kręgosłup przestał mnie boleć. A od jakiegoś czasu doskwierał mi nieprzyjemny ból.

Nie dość, że wanna ogrodowa jest świetnym sposobem na relaks, to dodatkowo pięknie się prezentuje w ogrodzie. Poza tym, potrafiła sprawić, że nie boli mnie kręgosłup, a olejki, które do niej dodaję też super działają. Jestem szczęśliwa, że w końcu spełniłam swoje marzenie związane z wanną.